Pracownik fizyczny - praca przy sadzonkach kwiatów w Niemczech

APT Contrain Poland nr 5612
  • Dodano: 12 grudnia 2017
  • Ważna do: 17 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres prac ?umieszczanie sadzonek kwiatów/warzyw w doniczkach ?przygotowywanie sadzonek/kwiatów do wysyłki ?zbieranie zamówień ?segregacja rodzaju roślin pod zamówienie

Wymagania

Wymagania ?doświadczenie w pracy przy kwiatach lub podobne mile widziane ?gotowość do pracy w Niemczech w okresie styczeń 2018 ? kwiecień 2018 ?samodzielność i zaradność ?sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań ?spostrzegawczość i dokładność Oferujemy ?legalne zatrudnienie w ramach polskiej umowy o pracę tymczasową ?atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie miesięczne wypłacane w walucie (?) ?wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy ?zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy ?wsparcie polskojęzycznego koordynatora w kraju wykonywanej pracy ?możliwość nawiązania stałej współpracy Zapraszamy do wypełnienia formularza: http://contrain.pl/dla-kandydatow/formularz-aplikacyjny/ lub wysłania CV na adres: rekrutacja@Contrain.pl Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).?