projektpraca.eu

Złota rączka - pomoc w firmie ogrodniczej w Holandii

APT Contrain Poland nr 5612
  • Dodano: 12 grudnia 2017
  • Ważna do: 17 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres prac ?pomoc w obsłudze zakwaterowań np. montaż mebli kuchennych, meblowanie pomieszczeń ?wykonywanie prostych prac remontowych i konserwatorskich oraz drobnych napraw ?praca przy pielęgnacji kwiatów doniczkowych (sadzenie, przesadzanie, pielenie, etykietowanie, przygotowywanie roślin do transportu)

Wymagania

Wymagania ?zacięcie techniczne tzw. ?złota rączka? ?umiejętność przeprowadzania drobnych napraw hydraulicznych i elektrycznych ?chęć do nauki ?gotowość do długoterminowej współpracy i regularnych wyjazdów ?mile widziane doświadczenie w pracy w branży ogrodniczej Mile widziane: ?przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego ?czynne prawo jazdy kat. B Oferujemy ?legalne zatrudnienie ?zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową ?atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ?zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy ?wsparcie w organizacji transportu ?wsparcie polskojęzycznego opiekuna w państwie wykonywanej pracy ?możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia w międzynarodowym środowisku Zapraszamy do wypełnienia formularza: http://contrain.pl/dla-kandydatow/formularz-aplikacyjny/ lub wysłania CV na adres: rekrutacja@Contrain.pl Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).?