projektpraca.eu

Praca przy sortowaniu odzieży w Holandii

APT Contrain Poland nr 5612
  • Dodano: 12 grudnia 2017
  • Ważna do: 17 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres prac ?praca przy taśmie przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej na poszczególne kategorie ?obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie sortowania ubrań

Wymagania

Wymagania ?doświadczenie w pracy produkcyjnej ?umiejętność szybkiego uczenia się, spostrzegawczość ?samodzielność i dokładność w działaniu ?gotowość do długoterminowej współpracy ?znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Mile widziane: ?prawo jazdy kat. B ?możliwość wyjazdu własnym autem Oferujemy ?zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ?atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane miesięcznie ?wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii ?zakwaterowania na terenie Holandii ?opiekę polskojęzycznego rezydenta podczas pobytu w Holandii w systemie 24h/7dni w tygodniu ?możliwość długoterminowej współpracy Zapraszamy do wypełnienia formularza: http://contrain.pl/dla-kandydatow/formularz-aplikacyjny/ lub wysłania CV na adres: rekrutacja@Contrain.pl Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).?