projektpraca.eu

Sprzedawca w salonie optycznym w Kielcach

SALON OPTYCZNY
  • Dodano: 12 grudnia 2017
  • Ważna do: 21 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesujesz i lubisz doradzać innym przy ich stylizacjach, jesteś osobą zaangażowaną , energetyczną i pełną pasji, potrafisz pracować w zespole ale również ważne są dla Ciebie indywidualne osiągnięcia , chcesz i nie boisz się wziąć współodpowiedzialności za rozwój biznesu, lubisz usprawniać , zmieniać i testować tak aby Twoje działania były jak najbardziej efektywne ... czujesz głód wiedzy i chcesz się rozwijać.. to salon optyczny jest idealnym miejscem pracy dla Ciebie.

Wymagania

Do Twoich obowiązków należeć będzie : pomoc w dobraniu odpowiedniego typu soczewek dopasowanych do korekcji, służenie fachową poradą, aby dobrać okulary do kształtu twarzy o podkreślić atuty klienta , dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie optycznym, dokonywanie drobnych napraw okularów. Oferujemy miejsce pracy , w którym otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy, możliwość rozwój poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych.