projektpraca.eu

Najlepsza praca dla Ciebie - przyjdź i sprawdź

BPO Center Group Sp. o.o.
  • Dodano: 08 grudnia 2017
  • Ważna do: 31 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą poszukującą ciekawej pracy na okres 3 bądź 6 miesięcy lub na stałe? Przyjdź do nas i osobiście przekonaj się o możliwościach współpracy! Nawet jeżeli nie masz doświadczenia, nasi Trenerzy kompleksowo przygotują Cię do pracy! Co będziesz robić? Telefonicznie obsługujesz klienta, czyli rozmawiasz, negocjujesz, szybko osiągasz sukces współpracując z liderem rynku telekomunikacyjnego. Oferujemy: $ zdobycie cennego doświadczenia $ pracę na ciekawych projektach $ interesujące szkolenia, coachingi oraz warsztaty $ bilety do kina $ vouchery oraz nagrody pieniężne $ pracę wśród pozytywnie nastawionych ludzi $ stabilizację Jeżeli zainteresowało Cię to ogłoszenie aplikuj. W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych(Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)"