projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny - 13 zł brutto/h, elastyczny grafik

Telbridge
  • Dodano: 07 grudnia 2017
  • Ważna do: 15 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Jesteś młodą mamą i chcesz wrócić do pracy ale boisz się, że nie pogodzisz kariery z macierzyństwem. Chciałabyś rozwijać swoje pasje i umiejętności ale nie wiesz od czego zacząć?? Dołącz do naszego zespołu jako konsultant telefoniczny. Twoja praca będzie polegała na telefonicznym kontakcie z klientem, przedstawieniu oferty oraz rozmowach sprzedażowych. Zdobądź cenne doświadczenie, które wykorzystasz jeszcze nie raz podczas swojej kariery zawodowej. Oferujemy: -elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb i codziennych obowiązków (możliwość współpracy pn-pt 9-14) -stawkę 13 zł brutto -stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie (dla uczniów/studentów lub ze składkami ZUS) - przejrzysty system motywacyjny - profesjonalne przygotowanie do powierzanych zadań - realną możliwość awansu i rozwoju (szkolenia, warsztaty) Nie wymagamy doświadczenia! Stawiamy na Twoje chęci i zaangażowanie! Natomiast osobom posiadającym doświadczenie oferujemy bonus - 500zł :) Nie czekaj aplikuj: kielce@telbridge.pl Znajdziesz nas również na: facebook.com/Telbridge instagram.com/telbridge_kielce Prosimy o załączenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o. "