Przedstawiciel handlowy w branży e-commerce (z orzeczeniem) - zdalnie - Kielce

Agencja e-kreacji Grupa AF Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 grudnia 2017
  • Ważna do: 14 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się spółka. Główny zakres działań to kreowanie internetowego wizerunku firm poprzez projektowanie stron WWW, e-sklepów, działań e-marketingowych. Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, chcemy promować wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Zadania: - aktywne i skuteczne pozyskiwanie klientów biznesowych szczególnie z branży meblarskiej, produkcyjnej, eksportowej, e-commerce, a także spółek skarby państwa, - budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z klientem biznesowym, - negocjacje handlowe, budowanie trwałych relacji, - proponowanie i kreowanie nowych strategii e-marketingowych, - prezentacja projektów dla klienta, - administracja stron www klientów, - dodatkowe zadania social media,

Wymagania

Wymagania: - posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, - silnej motywacji do pracy, własnej inicjatywy, samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań, - doskonałych umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i negocjacyjnych, - doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży, - znajomość branży internetowej, rynku medialnego, trendów e-marketingu, - znajomość etykiety komunikacji biznesowej , - wysokiej kultury osobistej, Oferujemy: - umowę o pracę na pełny etat, - praca w systemie Home office, - telefon służbowy, - know-how o Internecie i e-marketingu, - częste szkolenia, Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kariera@grupaaf.pl Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).