projektpraca.eu

Projektant/Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Instytut OZE Sp. z o.o. biuro projektowe
  • Dodano: 07 grudnia 2017
  • Ważna do: 31 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Sporządzanie dokumentacji projektowej instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, wody i kanalizacji obiektów kubaturowych i inżynieryjnych; Przygotowywanie specyfikacji technicznej i schematów instalacji, rysunków lokalizacji oraz dokumentacji montażowej; Wspomaganie w zakresie prowadzonych projektów budowlanych; Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Budownictwo lub Inżynieria środowiska; Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; Doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu dokumentacji projektowej w zakresie instalacji różnego rodzaju; Biegła znajomość rysunku technicznego; Znajomość programu AutoCad; Prawo jazdy kat B; Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem; Bardzo dobra organizacja pracy; Ukierunkowanie na projekt i odpowiedzialność za powierzone zadania; Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość. Oferujemy: Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia Pakiet świadczeń dodatkowych Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Dużą indywidualność w działaniu; Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną.