Staż 1600zł na rękę/mc po szkoleniu -magazynier logistyk z obsługa wózka jezdniowego

Grupa Doradcza Projekt
  • Dodano: 06 grudnia 2017
  • Ważna do: 13 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: Magazynier ? logistyk z obsługą wózków widłowych grupa 10 osób, 120 h + STAŻ zawodowy 3 miesięczny 1600zł na rękę/mc "AP-AP ŚWIĘTOKRZYSKI ? ADAPTACJA PLAN AKTYWNOŚĆ PRACA DLA OSÓB MŁODYCH? Więcej informacji na stronie internetowej projektu: http://www.gdp-krakow.pl/projekty/ap-ap-swietokrzyski/ Zapisy: BIURO PROJEKTU: Grupa Doradcza Projekt Sp. z o.o. ul. Jarońskich 20 25-335 Kielce 791577679 Projekt realizowany na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020

Wymagania

Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby fizyczne w wieku 15 ? 29 lat, zamieszkujące na terenie województwa świętokrzyskiego, bez pracy, nieuczestniczące w kształceniu i szkoleniu należące do grupy NEET tj. spełniające łącznie 3 warunki: 1) niepracujące, 2) niekształcące się (nieuczestniczące w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym), 3) nieszkolące się (nieuczestniczące w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy).