projektpraca.eu

Specjalista ds. biurowo-sprzedażowych

Biuro
  • Dodano: 06 grudnia 2017
  • Ważna do: 18 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: - bieżąca obsługa Klientów firmy - czynności administracyjno-biurowe związane z obsługą Klientów - budowanie pozytywnych relacji z Klientami - kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy - współpraca z działem sprzedaży

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w sprzedaży lub w obsłudze Klientów - wysoki poziom orientacji na Klienta - umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych - zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - możliwość rozwoju zawodowego - możliwość zdobycia doświadczenia poprzez realizowanie ambitnych zadań i pracę w doświadczonym zespole Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy. W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)?.