projektpraca.eu

Elektryk, ślusarz zakładowy. Torgau, Niemcy - Saksonia

EuropaJOB
  • Dodano: 04 grudnia 2017
  • Ważna do: 17 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Elektryk, Ślusarz zakładowy, Niemcy, ok. Lipska/ Torgau Miejsce pracy: Saksonia- Torgau- ok. Leipzig Obszar zadań: - Obsługa i naprawy maszyn do produkcji

Wymagania

Oferujemy: -pracę w renomowanej międzynarodowej firmie -praca na pełny etat -atrakcyjne wynagrodzenie -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową -zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy -stawkę godzinową 12,00? brutto/h + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) oraz premie Po okresie próbnym od 13 euro do 15 euro brutto/ h -opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech -indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Po okresie próbnym , możliwość podwyżki i rozwoju zawodowego przy wsparciu finansowym Termin rozpoczęcia pracy od stycznia .2018 r.