Konsultant Play - 13 zł/h, elastyczny grafik, praca w Kielcach

Telbridge
  • Dodano: 30 listopada 2017
  • Ważna do: 14 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Konsultant Telefoniczny Play Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49 IIIp. (róg Głęboczka) Oczekujemy od Ciebie: ? predyspozycji w zakresie obsługi klienta ? pozytywnego nastawienia i zaangażowania w wykonywane obowiązki ? podstawowej znajomości obsługi komputera Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych z klientami? Będzie to dodatkowym atutem zapłacimy Ci aż 300 zł bonusu powitalnego za Twoje doświadczenie!

Wymagania

W zamian oferujemy: ? stawkę 13zł/h oraz atrakcyjną premię, której wysokość będzie uzależniona od wyników Twojej pracy ? szkolenie teoretyczne i praktyczne przygotowujące do pracy ? przyjazną atmosferę i wsparcie kolegów z zespołu ? szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń! Dołącz do naszego zespołu! Możesz to zrobić na trzy sposoby: - wyślij CV za pomocą portalu olx.pl - zadzwoń i umów sie na spotkanie rekrutacyjne - przyjdź do nas osobiście: Kielce ul. Zagnańska 49 IIIp. (róg Głęboczka) Informacje o nas znajdziesz na: facebook.com/Telbridge instagram.com/telbridge_kielce Prosimy o załączenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o. "