projektpraca.eu

Doradca ds. sprzedaży części

BMW ZK Motors Playada Sp. z o.o
  • Dodano: 28 listopada 2017
  • Ważna do: 31 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: -kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów -aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie stałych relacji w ramach istniejącej współpracy -realizowanie polityki sprzedażowej firmy -wykonywanie planów ilościowych i jakościowych Oferujemy: -odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie -pracę w młodym, energicznym zespole -zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego -możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań -wynagrodzenie w systemie premiowym

Wymagania

Wymagania: -wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) techniczne -minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -dobra znajomość rynku motoryzacyjnego -prawo jazdy kategorii B -dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) -znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym -wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne / komunikatywność -orientacja na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów -wiedza i umiejętności w obszarze przygotowywania raportów i analiz -samodzielność w działaniu