projektpraca.eu

Praca zdalna z jęz. angielskim - Młodszy Inżynier IT

Project SoKo
  • Dodano: 25 listopada 2017
  • Ważna do: 16 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Project SoKo służy wsparciem przy procesach tłumaczenia. Oferujemy różnorodne usługi znaczącym agencjom tłumaczeniowym. Jako rozwijająca się firma planujemy poszerzyć nasz dział inżynierii tłumaczeń o osobę na stanowisko Młodszego Inżyniera. Twoje obowiązki: - Przerabianie i przygotowywanie plików za pomocą narzędzi CAT takich jak memoQ lub Trados Studio - Sprawdzanie przetłumaczonych plików (QA) i ich przygotowanie do dostarczenia - Praca bezpośrednia z Menedżerami Projektów z różnych agencji tłumaczeniowych w Europie - Rozwiązywanie problemów Oferujemy: - Umowe o prace (1 miesiąc okres próbny) - Narzędzia do pracy (komputer, telefon) - Bonusy zależne od wydajności firmy i poszczególnych pracowników - Przyjazny międzynarodowy zespół gdzie każdy może coś wnieść - Możliwość rozwoju (trening i nauka)

Wymagania

- Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (niemiecki to plus) - Zainteresowanie branżą IT, chęć zdobywania nowych umiejętności i poznawania nowych narzędzi - Dokładność i dociekliwość - Zdolność do szybkiego i kreatywnego rozwiązywania problemów - Dobra komunikatywność i organizacja czasu - Dobra znajomość pakietu MS Office (znajomość narzędzi CAT to plus) - Szybkie łącze internetowe (praca z domu, Pon-Pt, 9:00-18:00 z 1 godz. przerwy)