projektpraca.eu

Spawacz

Firma Budowlana Sp. z o.o.
  • Dodano: 21 listopada 2017
  • Ważna do: 30 listopada 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: -Spawanie zgodnie z wyznaczonymi normami; -Kontrola wykonanych detali; -Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu. Oferujemy: -Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie; -Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę; -Niezbędne narzędzia pracy; -Praca w delegacjach. Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: a.ferens@annabud.pl lub pocztą na adres Biura wraz z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania?.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: -Uprawnienia spawalnicze: spawanie metodą MAG 135, spawanie łukowe elektrodą otuloną MMA; -Doświadczenie na stanowisku spawacza, min rok; -Wykształcenie techniczne, min. zawodowe; -Dobra znajomość rysunku technicznego; -Umiejętność pracy w zespole; -Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy.