projektpraca.eu

Elektryk, ślusarz zakładowy Torgau, Niemcy

EuropaJOB
  • Dodano: 20 listopada 2017
  • Ważna do: 17 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Elektryk, Ślusarz zakładowy, Niemcy, ok. Lipska/ Torgau Miejsce pracy: ok. Lipska/ok. Leipzig Praca od zaraz Obszar zadań; Zakład produkcji palet drewnianych Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową Firma załatwia mieszkanie , koszt 180 euro/ miesiąc - wynagrodzenie w wysokości od 12,00 euro za godzinę + dodatek za noc 25% , za niedzielę 50%, za święta 100% ). Po okresie próbnym -13-15 euro/h, Dodatki w postaci premii Praca w systemie 4- brygadowym - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

-Min 3 lata doświadczenia na stanowisku Elektryk lub Ślusarz zakładowy -Obsługa i naprawy maszyn do produkcji -wskazane własne auto na dojazdy jęz. niemiecki min. komunikatywny