projektpraca.eu

Kierowca wózka widłowego - Torgau, Niemcy

EuropaJOB
  • Dodano: 20 listopada 2017
  • Ważna do: 15 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Kierowca wózka widłowego od 3,5 tony ładowalności Miejsce pracy: Niemcy, Torgau/ ok. Leipzig Praca od zaraz Obszar zadań - załadunek aut i odbiór palet Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - wynagrodzenie w wysokości od 8,91euro za godzinę + dodatek za noc 25% , za niedzielę 50%, za święta 100% -i dodatek w formie premii Praca w systemie 4- brygadowym Po okresie próbnym , możliwość podwyżki i rozwoju zawodowego przy wsparciu finansowym. - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

wykształcenie zawodowe,, min. 3 lata pracy ładowarkami kurs- pozwolenie na prowadzenie ładowarek -wskazane własne auto na dojazdy do firmy komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego