projektpraca.eu

Mechanik samochodowy

AutoGazSystem
  • Dodano: 19 listopada 2017
  • Ważna do: 01 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków -naprawa usterek -diagnostyka pojazdów -naprawa elektroniki -dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy Oferujemy  -atrakcyjne wynagrodzenie -umowę o pracę (na początku 3 msc.na okres próbny) -stabilne miejsce pracy -praca od godziny 7 do 16 , wolne weekendy -możliwość odbycia szkoleń -premia ustalana w zależności od zaangażowania w prace Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail autogazsystem@vp.pl Informujemy że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Wymagania

Wymagania -doświadczenie min. 1 rok na stanowisku mechanik samochodowy -znajomość programów diagnostycznych -znajomość elektryki i elektroniki samochodowej -prawo jazdy kat.B -uczciwość -zaangażowanie -odpowiedzialność