projektpraca.eu

Operator kamery

TV DAMI SKARŻYSKO
  • Dodano: 17 listopada 2017
  • Ważna do: 31 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Telewizja DAMI SKARŻYSKO zatrudni operatorów kamer i realizatorów telewizyjnych.Zakres: wykonywanie zdjęć foto i wideo; montaż tv. Zapewniamy dobre warunki współpracy i systemy szkoleń. Możliwość stałej pracy lub współpracy na zlecenie, w tym z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą. Praca w Skarżysku-Kamiennej i na terenie województwa świętokrzyskiego. Aplikacje wraz ze zdjęciem oraz portfolio swoich prac, prosimy przesyłać do 31 grudnia 2017 r. na adres: praca@tvskarzysko.pl lub składać osobiście w siedzibie Telewizji DAMI Skarżysko, ul.Piłsudskiego 19/6 Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

Wymagania: wykształcenie min. średnie (ewentualnie ostatnie lata studiów), prawo jazdy, min. podstawowe umiejętności obsługi kamer tv i/lub aparatów oraz minimum obsługi stacji montażowych i realizacyjnych. Mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w produkcjach telewizyjnych.