projektpraca.eu

Osoba do pakowania paczek na wysyłkę

P.U.H. A-Z MARIUSZ RAUNER
  • Dodano: 17 listopada 2017
  • Ważna do: 01 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Praca od zaraz Praca Kielce Witamy. Jesteśmy firmą prowadzącą internetową sprzedaż części samochodowych. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za pakowanie i przygotowanie do wysyłki części samochodowych blacharskich oraz mechanicznych. Oferujemy: -terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie -wszystkie niezbędne narzędzia do pracy oraz materiały do pakowania -pomoc ze strony naszych pracowników w razie problemów -dobre warunki pracy -miłą atmosferę Wymagania: -zaangażowanie i chęć do pracy -dokładność -staranność -wiek do 50 lat Praca w miłej atmosferze, 7km od Castoramy w Kielcach. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura od 8:00 do 16:00.

Wymagania

Wymagania: -zaangażowanie i chęć do pracy -dokładność -staranność -wiek do 50 lat