projektpraca.eu

Automatyk utrzymania ruchu zakładu

DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K
  • Dodano: 17 listopada 2017
  • Ważna do: 31 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: ? diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej; ? realizacja przeglądów zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramami; ? modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki;

Wymagania

? wykształcenie minimum średnie (preferowane z obszaru automatyki, elektroniki, mechatroniki; ? doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu zakładu; ? umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy); ? praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, pneumatyki, hydrauliki siłowej; ? mile widziana znajomość maszyn CNC (lasery, prasy krawędziowe, wykrawarki itp.) ? posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1 kV (mile widziane powyżej 1 kV) ? gotowość do pracy w systemie zmianowym; ? sumienność przy wykonywaniu zleconych zadań; ? umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii. Oferujemy: ?kontakt z najnowszymi technologiami z branży obróbki metalu; ? możliwość podnoszenia kwalifikacji; ? umowa o pracę.