projektpraca.eu

Kierowca ładowarek do drewna- Torgau/ Niemcy

EuropaJOB
  • Dodano: 16 listopada 2017
  • Ważna do: 20 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Samodzielny kierowca ładowarek do drewna, Niemcy, Torgau Miejsce pracy: . Torgau/ ok. Leipzig Praca od zaraz Obszar zadań - Plac surowca Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - wynagrodzenie w wysokości od 11,00 euro za godzinę + dodatek za noc 25% , za niedzielę 50%, za święta 100% ) -i dodatek w formie premii Praca w systemie 4- brygadowym Po okresie próbnym , możliwość podwyżki i rozwoju zawodowego przy wsparciu finansowym Terminy rozpoczęcia pracy od 08.01/ lub i od 15.01.2018 r.

Wymagania

wykształcenie zawodowe, min. 3 lata pracy ? praca ładowarkami kurs- pozwolenie na prowadzenie ładowarek ? wskazane własne auto na dojazdy do firmy min. komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów