Pomocnik do produkcji palet, Torgau , Niemcy/ bez konieczności znajomości języka

EuropaJOB
  • Dodano: 16 listopada 2017
  • Ważna do: 18 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pomocnik do produkcji palet, Niemcy, ok. Lipska/ Torgau Praca od zaraz Opis stanowiska pracy: Prace na tartaku. Prace związane z obsługą maszyny ,Link,, sortowaniem i podawaniem desek Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - wynagrodzenie w wysokości 8,91 euro za godzinę + dodatek za noc 25% , za niedzielę 50%, za święta 100% ) -i- dodatek w formie premii wynikowej od 160 do 300 euro Firma załatwia mieszkanie , koszt 180 euro/ miesiąc - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Terminy rozpoczęcia pracy od 08.01./ od 15.01.2018 r.

Wymagania

- wytrzymałość fizyczna i umiejętność samodzielnej pracy - motywacja do ciężkiej pracy fizycznej - gotowość do pracy w systemie czterozmianowym - wykształcenie zawodowe, min. 2 lata pracy fizycznej - obsługa maszyn do produkcji najlepiej do tartaku, stolarni wskazane własne auto na dojazdy