projektpraca.eu

Konsultant Play

Telbridge
  • Dodano: 15 listopada 2017
  • Ważna do: 30 listopada 2017

Opis stanowiska pracy

- 13 zł/h, elastyczny grafik, praca w Kielcach Jeśli znudziło Cię dotychczasowe zajęcie spróbuj swoich sił w Telbridge. Poszukujemy Konsultantów Telefonicznych do naszego kieleckiego oddziału. Zapraszamy osoby pełnoletnie, nie wymagamy statusu studenta!

Wymagania

Czy? - szukasz wyzwań i chcesz osiągać założone celem - szukasz możliwości rozwoju - jesteś komunikatywny i pewny siebie - swoją energią zarażasz innych Gwarantujemy: - 13zł/h + premie - pakiet szkoleń i pomoc merytoryczną - umowę zlecenie - elastyczny grafik - stabilne warunki współpracy - bonus za polecenie osoby i doświadczenie - liczne konkursy - przyjazną atmosferę Wyślij CV lub zadzwoń i odwiedź nas na: facebook.com/Telbridge instagram.com/telbridge_kielce Prosimy o załączenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o. "