projektpraca.eu

Radca prawny/Adwokat

Biuro
  • Dodano: 14 listopada 2017
  • Ważna do: 30 listopada 2017

Opis stanowiska pracy

Wymagania : -Posiadanie uprawnień Radcy Prawnego lub Adwokata, -Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Radcy Prawnego lub Adwokata , -Umiejętność sporządzania pism procesowych, opiniowania umów, -Bardzo dobra znajomość KC, KPC, ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych -UFG i PBUK, -Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań, -Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, -Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole, -Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

Oferujemy : -ambitną pracę w bardzo przyjaznym, pomocnym i prężnie działającym zespole, -atrakcyjne warunki zatrudnienia (z bonusami typu karta na siłownię, wyjazdy i -imprezy integracyjne), -możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podwyższanie kwalifikacji zawodowych, -dla osób spoza regionu zapewniamy zakwaterowanie w hotelu firmowym. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać : ?Aplikacja na stanowisko radca prawny/adwokat? Adres kontaktowy : rekrutacja@pcwo.pl Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr133, poz883) z późn. Zm.