projektpraca.eu

Młodszy Grafik / Art Designer

Biuro
  • Dodano: 13 listopada 2017
  • Ważna do: 31 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

- Przygotowywanie kreacji graficznych (digital, okazjonalnie print) - Współtworzenie koncepcji kreatywnych dla prowadzonych projektów - Zarządzanie projektami związanymi z wdrożeniem koncepcji kreatywnych (od koncepcji po realizację) - Współpraca z działem IT ( przygotowanie plików i nadzór nad wdrożeniem kreacji)

Wymagania

- Szukamy kreatywnego designera, który umie połączyć wymagania biznesowe z kreatywną i estetyczną formą - Mile widziany status studenta - Bardzo dobra znajomość programów graficznych - Mile widziana znajomość podstaw UX/UI - Umiejętność koordynacji prac zewnętrznych dostawców - Kreatywność, wyczucia estetyki i dbałości o szczegóły - Zrozumienie biznesu i celów biznesowych Wszystkie aplikacje prosimy o przesyłanie na adres mailowy z dopiskiem "Grafik". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"