projektpraca.eu

Programista, Trader

DDY TRADING
  • Dodano: 11 listopada 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Polsko-amerykańska firma traderska szuka uzdolnionych osób do pracy w pełnym wymiarze czasu, od poniedziałku do piątku. DDY Trading to firma posiadająca prestiżowy status Market Makera na największych giełdach finansowych świata, handlująca własnym kapitałem, zarabiająca na własnych strategiach i pomysłach. Szukamy uzdolnionych osób mogących wzbogacić nasz zespół do pracy na etacie.

Wymagania

Oferta skierowana jest do studentów i absolwentów kierunków ścisłych: matematyki, statystyki, informatyki, inżynierii danych, lub pokrewnych Szukamy osób: Zainteresowanych handlem na największych rynkach finansowych na świecie Lubiących analizować i rozwiązywać skomplikowane problemy matematyczne Chcących rozwijać swoje umiejętności Mile widziane umiejętności: programowania w języku R lub innym środowisku statystycznym, programowania w językach Java, C++, Visual Basic zaawansowanej obsługi skryptów w programie Microsoft Excel tworzenie zaawansowanych systemów bazodanowych Oferujemy Pracę w pełnym wyiarze czasu w doświadczonym zespole międzynarodowym Stałe, comiesięczne wynagrodzenie Unikatowe szkolenie z zakresu profesjonalnego handlu instrumentami finansowymi (Opcje, Futres, Swaps) Dostęp do największego rynku finansowego na świecie min giełd CME, MGEX, ICE, Euronext Możliwość nieograniczonego rozwoju osobistego http://ddytrading.eu