projektpraca.eu

Pracownik biurowy - Trader

DDY Trading
  • Dodano: 11 listopada 2017
  • Ważna do: 31 grudnia 2017

Opis stanowiska pracy

Polsko-amerykańska firma Traderska szuka uzdolnionych osób do pracy na pół etatu, od poniedziałku do piątku. DDY Trading to firma posiadająca prestiżowy status Market Makera na największych giełdach finansowych świata. Firma handluje własnym kapitałem, zarabiamy na własnych strategiach i pomysłach. Oferujemy Pracę na pół etatu od poniedziałku do piątku w godz 9:00-13:30 (możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy) Pracę w doświadczonym zespole międzynarodowym Stałe, comiesięczne wynagrodzenie Biuro w centrum Kielc Unikatowe szkolenie z zakresu profesjonalnego handlu instrumentami finansowymi (Opcje, Futres, Swaps) Dostęp do największego rynku finansowego na świecie min giełd CME, MGEX, ICE, Euronext Zdobycie unikatowej wiedzy Możliwość nieograniczonego rozwoju osobistego http://ddytrading.eu

Wymagania

Oferta skierowana jest do studentów kierunków ścisłych: matematyki, statystyki, informatyki, inżynierii danych, lub pokrewnych Szukamy osób: Zainteresowanych handlem na największych rynkach finansowych na świecie Chcących rozwijać swoje umiejętności Mile widziane umiejętności: biegłej obsługi programu Microsoft Excel tworzenia systemów bazodanowych Programowanie w języku R umiejętność programowania systematyczność i dokładność