Instalator - serwisant systemów GPS/ Technik elektronik samochodowy

Globtrak Polska Sp. z o. o.
  • Dodano: 10 listopada 2017
  • Ważna do: 30 listopada 2017

Opis stanowiska pracy

Witamy! Jesteśmy firmą, która stworzyła i oferuje do sprzedaży system Globtrak do monitorowania obiektów (GPS/GPRS). Rozwiązanie przeznaczone jest dla firm logistycznych, flot samochodowych oraz użytkowników indywidualnych. Lokalizacja: cały kraj Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: montaż urządzeń GPS oraz sond paliwowych serwis zamontowanych urządzeń Wymagania: wiedza z zakresu elektromechaniki samochodów osobowych, ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych dyspozycyjność i zaangażowanie doskonała organizacja czasu pracy prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie w montażach systemów GPS oraz sond paliwowych

Wymagania

Oferujemy: atrakcyjny system wynagrodzeń pakiety szkoleń zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na własnej działalności, do ustalenia profesjonalne wyposażenie stanowiska (samochód, laptop, telefon, elektronarzędzia) pełne wsparcie techniczne i merytoryczne CV prosimy przesyłać na podany adres e-mail. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska Prosimy o zawarcie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.