projektpraca.eu

Operator jakości - relokacja

Adecco Poland
  • Dodano: 23 października 2017
  • Ważna do: 30 października 2017

Opis stanowiska pracy

Podejmowanie działań w przypadku występujących nieprawidłowości w procesie produkcyjnym, Zamawianie, przygotowywanie i zakładanie surowców na maszynę zgodnie ze standardowymi instrukcjami operatorskimi, Kontrola jakości wytwarzanego produktu,

Wymagania

Doświadczenie w pracy na produkcji przy kontroli jakości produktów, Wiedza na temat procesów wytwarzania, Gotowość do pracy w systemie zmianowym, Gotowość do relokacji (zmiany miejsca zamieszkania) ze względu na lokalizację miejsca pracy - Oława obok Wrocławia. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy Dodatki za pracę z tytułu pracy w godzinach nocnych oraz w weekendy, Dofinansowywanie do dojazdów do pracy, oraz posiłków, Pomoc w znalezieniu zakwaterowania, Karta sportowa, prywatna opieka medyczna, premie rocznicowe, wczasy pod gruszą, bonusy świąteczne.