projektpraca.eu

Handlowiec - praca stała

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Dbanie o podtrzymanie ciągłości zakupowej i monitorowanie potrzeb klientów z podległego regionu, Budowanie nowych relacje w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielnie przeprowadzanie badanie rynku, Współtworzenie planu sprzedaży oraz jego konstruktywna realizacja, Ciągłe udoskonalanie swojego warsztatu pracy poprzez uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach (w tym produktowych), Monitorowanie sytuacji w naszej branży (pojawianie się nowości produktowych)

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w branży hygieny lub zaopatrzenia zakładów produkcji spożywczej. Zaangażowania z nastawieniem na realizację celów - łatwości w nawiązywaniu, budowaniu relacji z ludźmi oraz umiejętności podtrzymywania kontaktów z klientami - samodzielności, inicjatywy i odpowiedzialność, Umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami, Posiadania rozwiniętych umiejętności sprzedażowych, Czynne prawo jazdy kategorii B Mile widziana znajmość obsługi Subiekta GT oraz Gestor GT. Znajomości obsługi komputera w środowisku Windows, MS Office. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Odpowiedzialną i istotną dla firmy pracę, Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji, Pracę w zespole fajnych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań, Narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań.