Pracownik administracyjno biurowy + staż 3 miesiące płatny 1600zł na rękę/mc

Grupa Doradcza Projekt Sp z o.o.
  • Dodano: 19 października 2017
  • Ważna do: 25 października 2017

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie: Pracownik administracyjno-biurowy (10 osób, 120 h) + szkolenie ECDL BASE (10 osób, 80 h) po szkoleniu organizowane są 3 miesięczne staże zawodowe płatne 1600zł(na rękę)/mc. Szkolenie realizowane w ramach projektu: "AP-AP ŚWIĘTOKRZYSKI ? ADAPTACJA PLAN AKTYWNOŚĆ PRACA DLA OSÓB MŁODYCH" Projekt realizowany na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 Zapisy jedynie osobiście: Grupa Doradcza Projekt Kielce, ul Jarońskich 20 pon-pt 8.00-16.00 Informacje telefoniczne: 791-577-679 Strona projektu: http://www.gdp-krakow.pl/projekty/ap-ap-swietokrzyski/

Wymagania

Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby fizyczne w wieku 15 ? 29 lat, zamieszkujące na terenie województwa świętokrzyskiego, bez pracy, nieuczestniczące w kształceniu i szkoleniu należące do grupy NEET tj. spełniające łącznie 3 warunki: 1) niepracujące, 2) niekształcące się (nieuczestniczące w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym), 3) nieszkolące się (nieuczestniczące w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy)