projektpraca.eu

Pracownik administracyjno - biurowy (kontrola dokumentów)

APT CRAFTS
  • Dodano: 19 października 2017
  • Ważna do: 26 października 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) wspierająca w realizacji projektu jedną z kieleckich Instytucji, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik administracyjno ? biurowy (Miejsce pracy: Kielce) Obowiązki na stanowisku: - kompletowanie dokumentacji, niezbędnej do realizacji kontroli, - obsługa dokumentacji pokontrolnej oraz przekazanie jej do odpowiedniego działu, - wprowadzanie danych do systemu, - przygotowanie korespondencji. Oferujemy: - pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 ? 15:30, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony: listopad ? grudzień, - dostęp do niezbędnych narzędzi, - odpowiednie przygotowanie do pracy na w/w stanowisku, - przyjazną atmosferę współpracy. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: s.curylo@apt-crafts.pl (w tytule podając nazwę stanowiska).

Wymagania

Wymagania: - dobra umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Outlook), - wykształcenie wyższe lub średnie, kierunek: geodezja, ochrona środowiska, rolnictwo lub pokrewne; - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, - mile widziana znajomość programów GIS i widza na temat działania systemów nawigacji satelitarnej oraz pomiarów z wykorzystaniem urządzeń GNSS.