projektpraca.eu

Stażystka - obsługa klienta

Studio Figura
  • Dodano: 19 października 2017
  • Ważna do: 16 listopada 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do nowo powstałego Profesjonalnego Studia Modelowania Sylwetki- Studio Figura energicznej i przebojowej Pani na staż, lubiącej wyzwania i świetnie radzącej sobie w pracy z ludźmi w charakterze Pracownika do spraw obsługi klienta i sprzedaży. Oferujemy: pracę w stabilnej, rozwijającej się oraz odpowiedzialnej firmie, udział w szkoleniach normowane godziny pracy, możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, miłą i przyjazną atmosferę w kobiecym gronie

Wymagania

Wymagania: komunikatywność kreatywność umiejętność pracy w zespole doskonała organizacja pracy zaangażowanie w pracę i pozytywne nastawienie do życia wysoka kultura osobista umiejętność budowania relacji z klientkami miła aparycja