projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Adecco Poland
  • Dodano: 19 października 2017
  • Ważna do: 26 października 2017

Opis stanowiska pracy

-Prowadzenie akt osobowych pracowników. -Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem/zwalnianiem pracownika. -Prowadzenie ewidencji czasu pracy. -Sporządzanie umów pracowniczych. -Prowadzenie wszelkich rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. -Obliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac w systemie informatycznym. -Sprawdzanie prawidłowości dostarczanych faktur pod względem rachunkowym. -Analiza wynagrodzeń pracowników z okresu zatrudnienia w celu sporządzenia wniosku pracownika ubiegającego się o rentę lub emeryturę zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę. -Pracę w międzynarodowym środowisku. -Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Wymagania

-Wykształcenie wyższe. -Min.1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. -Dobra znajomość przepisów Prawa Pracy. -Mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego. -Dokładność, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu