projektpraca.eu

Przedstawiciel ds. fotowoltaiki

PCTI
  • Dodano: 19 października 2017
  • Ważna do: 27 października 2017

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce Obsługa klientów firmy Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz relacji z klientami Realizacja planu sprzedażowego

Wymagania

Minimum średnie doświadczenie Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Doświadczenie w pracy z klientem Samodzielność i komunikatywność Prawo jazdy kat. B Oferujemy: Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowy Dużą swobodę działania Pakiet profesjonalnych szkoleń Miłą atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie Dla osób spoza województwa świętokrzyskiego zapewniamy zakwaterowanie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres mailowy, wpisując w tytule maila nazwę stanowiska Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: http://allegro.pl/stojak-kuchenny-na-reczniki-papierowe-satyna-4852-i6764177041.html