projektpraca.eu

Terapeuta zajęciowy - Jędrzejów (nauka)

Pro Civitas
  • Dodano: 19 października 2017
  • Ważna do: 25 października 2017

Opis stanowiska pracy

Medyczna Szkoła Policealna Centrum Edukacji "Pro Civitas" to: -kształcenie w zawodach potrzebnych na rynku pracy oraz zdobycie UPRAWNIEŃ PAŃSTWOWYCH, -zajęcia prowadzone przez praktyków w danej dziedzinie, -szansa na zdobycie cennego doświadczenia już w trakcie nauki, umowy partnerskie z najlepszymi ośrodkami medycznymi w zakresie praktyk i staży, -elastyczność i nowoczesność w podejściu do edukacji osób dorosłych, -transparentność w zakresie kosztów nauki - NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO (pisemna gwarancja bezpłatności), -działanie - wspieramy aktywność poza szkołą w obszarze eventów dobroczynnych, wolontariatu, akcji społecznych w zakresie poszanowania osób chorych, niepełnosprawnych, starszych. Zdecyduj, czy chcesz za darmo zdobyć zawód państwowy? Czy chcesz zdobywać wiedzę i rozwiązywać problemy w pozytywnej atmosferze? Proponujemy Ci wyższy wymiar edukacji! Dołącz do nas i bądź PRO! Zdobądź zawód: TERAPEUTA ZAJĘCIOWY procivitas.edu.pl/rodzaje-szkol/szkoly-medyczne/terapeuta-zajeciowy Nauczysz się: - planowania indywidualnego i grupowego programu terapii dostosowanej do stanu zdrowia, potrzeb i zainteresowań pacjenta - prowadzenia terapii zajęciowej wśród ludzi chorych i niepełnosprawnych - wykorzystywania w pracy z podopiecznym różnych metod terapii zajęciowej - organizowania zajęć terapeutycznych w celu poprawy sprawności, zwiększenia zakresu ruchów, siły mięśni oraz kondycji psychicznej pacjentów - prowadzenia działań zmierzających do integracji społecznej i zawodowej podopiecznego - monitorowania przebiegu terapii zajęciowej - komunikowania się z pacjentem, jego rodziną i członkami zespołu rehabilitacyjnego Perspektywy zatrudnienia: - oddziały szpitalne, w tym w szczególności: rehabilitacji leczniczej, ortopedycznych, neurologicznych, geriatrycznych, dziecięcych, psychiatrycznych - psychiatryczne oddziały dzienne - sanatoria, hospicja - warsztaty terapii zajęciowej, środowiskowe domy pomocy społecznej - zakłady pomocy społecznej, dzienne domy pomocy społecznej - kluby seniora - zakłady opiekuńczo-lecznicze i pielęgnacyjno-opiekuńcze - szkoły specjalne, świetlice terapeutyczne Szkoła całkowicie bezpłatna: 0 zł - wpisowe 0 zł - czesne 0 zł - legitymacja i indeks 0 zł - zaświadczenia 0 zł - egzaminy i poprawki Żadnych kar za zerwanie umowy, czy niską frekwencję! Zapisz się już dziś: procivitas.edu.pl/rekrutacja lub odwiedź nas: Centrum Edukacji "Pro Civitas? ? Szkoły Policealne w Jędrzejowie ul. 11 Listopada 48 procivitas.edu.pl facebook.com/szkolaprocivitas

Wymagania

Ukończona Szkoła Średnia