projektpraca.eu

Biurowe

Narzedzia swiata
  • Dodano: 18 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Sklep Internetowy Narzedzia Swiata Pl istnieje na rynku od 10 lat, specjalizujemy się w sprzedaży online produktów z branż: DOM I OGROD . Posiadamy w naszej ofercie ponad 20 000 produktów, liczba ta stale rośnie. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy obecnie kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży e-commerce oraz portali aukcyjnych Miejsce pracy: Kielce Atrakcyjne wynagrodzenie częściowo uzależnione od wyników, dodatek na dojazdy do pracy. Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: sprzedaż produktów z branży Dom i Ogród telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami sklepu, doradztwo oraz wsparcie techniczne dla Klientów sklepu, obsługa bieżących zamówień, opcjonalnie wypisywanie listów kurierskich oraz wprowadzanie dokumentów do systemu. Wymagania: dobra znajomość obsługi komputera, doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami, znajomość branży Dom i Ogród, znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem, komunikatywność, wysoka kultura osobista, Oferujemy: umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, bardzo dobre warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)." Rodzaj pracy: Pełny etat Wynagrodzenie: 2 000,00zł - 4 000,00zł /miesiąc

Wymagania

Jak powyzej