projektpraca.eu

Księgowa/Księgowy

Biuro
  • Dodano: 18 października 2017
  • Ważna do: 26 października 2017

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI: -Prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości, -Weryfikacja i księgowanie faktur, -Księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów, tworzenie wewnętrznych, raportów kasowych, -Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych i finansowych, -Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, -Ewidencja i inwentaryzacja środków trwałych, -Odpowiedzialność za gromadzenie, przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji przewidzianej obowiązującymi przepisami.

Wymagania

WYMAGANIA: -Wykształcenie o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości, -Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku księgowego/księgowej -Bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych, zasad rachunkowości, prawa pracy i ustawy o systemie ubezpieczeń -Mile widziany Certyfikat Księgowego -Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy -Doskonała znajomość pakietu MS Office -Umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie i pracy pod presją czasu, Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać aplikacja na kadry. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr133, poz883) z późn. zm.