projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Biuro
  • Dodano: 18 października 2017
  • Ważna do: 30 listopada 2017

Opis stanowiska pracy

-Obsługa klientów firmy -Samodzielne aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych -Budowanie relacji z klientami i wizerunku firmy -Realizacja planu sprzedażowego

Wymagania

-Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne -Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku -Doświadczenie w pracy z klientem -Samodzielność i komunikatywność -Obsługa arkusza kalkulacyjnego i MS Word -Prawo jazdy kat. B Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem stanowiska w tytule maila. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926."