projektpraca.eu

Student prawa

Biuro
  • Dodano: 17 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Kancelaria odszkodowawcza poszukuje studentów prawa ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, które pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej Kancelarii Wymagania: - Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność - Wysoka kultura osobista i miła aparycja

Wymagania

Oferujemy: - pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole, - atrakcyjne warunki zatrudnienia - szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych, - zapewniamy zakwaterowanie. Mile Widziane: - doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej, - umiejętność sporządzania pism procesowych - prawo jazdy kategoria B Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) z dopiskiem w tytule maila "Student prawa "