projektpraca.eu

Specjalista ds. obsługi wniosków

INVEST FINANCE
  • Dodano: 17 października 2017
  • Ważna do: 27 października 2017

Opis stanowiska pracy

* przygotowywanie umów leasingu/pożyczki, * przygotowywanie umów związanych z zabezpieczeniem umów leasingu/pożyczki i wydaniem przedmiotów leasingu/pożyczki, * współpraca z bankami finansującymi, * weryfikacja dokumentów związanych z zawarciem umowy leasingu/pożyczki, * obsługa wniosków i sporządzanie dokumentów kredytowych i leasingowych, * telefoniczna i mailowa obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, * współpraca z działem handlowym. Oferujemy: zatrudnienie w formie umowy o pracę, narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków, miłą atmosferę w młodym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

* wykształcenie minimum średnie * biegła obsługa komputera * znajomość pakietu MS Office * dobra organizacja pracy * mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta (branża finansowa) * umiejętność pracy w zespole * sumienność i dokładność * odpowiedzialność * komunikatywność * wysoka kultura osobista