projektpraca.eu

Informatyk/Wdrożeniowiec

FPD Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

* Zdalna instalacja u klientów naszego autorskiego oprogramowania dla biur rachunkowych * Wsparcie dla klientów po wdrożeniu oprogramowania * Monitoring i aktualizacja stron www * Zarządzanie infrastrukturą sprzętową Oferujemy: * Pracę z nowymi technologiami * Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

Wymagania

#Doświadczenie w branży min. 2 lata #Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole #Umiejętność organizacji pracy i rozwiązywania problemów #Wymagana praktyczna znajomość : - systemów operacyjnych Microsoft Windows - serwera Microsoft SQL Server od wersji 2008 do najnowszej (co najmniej na poziomie instalacji i konfiguracji) - baz danych MS SQL Mile widziana znajomość: - CMS Wordpress - języka PHP - Comarch ERP Optima i/lub InsERT GT - tworzenia stron responsywnych przy użyciu technologii jQuery, JavaScript, CSS3, HTML5, Bootstrap - zarządzania serwerami Linux