projektpraca.eu

Oczyszczacz elementów żeliwnych/ Szlifierz/ Rdzeniarz

Zakład Budowlano - Kamieniarski Produkcyjno - Usługowy Ryszard Łukawski
  • Dodano: 17 października 2017
  • Ważna do: 30 listopada 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy: - Oczyszczanie elementów żeliwnych - Obsługa szlifierki ręcznej lub stacjonarnej Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony lub pracę tymczasową - Ubezpieczenie ZUS, A-1, EKUZ - Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie - Atrakcyjne wynagrodzenie - Gwarancja podwyższki wynagrodzenia po okresie próbnym (ok. 3 tyg. - na początek 9,23? brutto) w zależności od wyników - Opieka koordynatora na terenie Niemiec - Szkolenie wprowadzające do objęcia stanowiska - Niezbędne narzędzia do pracy Prezentacja firmy: Zakład Budowlano-Kamieniarski Produkcyjno- Usługowy Ryszard Łukawski posiada ponad dwudzietoletnie doświadczenie w realizacji kontraktów zagranicznych, m. in. w branży odlewniczej i budowlanej. Firma jest zarejestrowana również w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. We współpracy z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim, dajemy możliwość podjęcia pracy zarówno doświadczonym pracownikom, jak i osobom dopiero wchodzącym na rynek pracy (oferujemy przyuczenie zawodowe), niezależnie od posiadanego doświadczenia, wykształcenia czy poziomu znajomości języka obcego. Nie czekaj! Aplikuj! :) na biuro@lukawski-kamieniarstwo.com lub dzwoń pod numer tel.: 660 446 674 Biuro czynne od pon. do pt. 7:00-15:00

Wymagania

- Zaangażowanie i chęć do pracy - Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym