MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH, SPAWACZ, PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

KB- PRO Spółka z o.o.
  • Dodano: 16 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Suchedniów, ul. Fabryczna 5 Do obowiązków osoby na tych stanowisku monter i spawacz będzie należało: - montaż i spawanie konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych na podstawie dokumentacji technicznej - samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną - przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych Ze strony pracodawcy zapewniamy: - stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat oraz dodatkowo premie motywacyjne - pokrycie całości kosztów posiłków regeneracyjnych w okresie zimowym - pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin

Wymagania

Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: kierownikkbpro@gimail.com, kadry.kbpro@gmail.com w temacie wiadomości: praca oraz więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 695 993 452.