projektpraca.eu

13zł brutto - Prosta praca !! Projekt LUXMED !!

Marlena dział HR
  • Dodano: 16 października 2017
  • Ważna do: 30 października 2017

Opis stanowiska pracy

Prosta praca w dowolnym wymiarze godzin, zgrany zespół i zdrowa atmosfera, na indywidualnych warunkach. Jesteśmy inni ponieważ nie sprzedajemy garnków, umów abonenckich, nie umawiamy spotkania na pokazy kulinarne - Nasze projekty są sensowne i przyjemne. Proponujemy: ? Atrakcyjny system wynagrodzeń (umowa zlecenie podstawa 13 zł brutto + wysokie prowizje bądź umowa o pracę po okresie próbnym na 3/4 etatu - wynagrodzenie 1500 brutto + prowizja) ? Grafik dopasowany do planów zajęć ( możesz pracować 2/4/6 bądź 8 h dziennie, możesz do nas przyjść w czasie dłuższej przerwy ) ? Praca w renomowanej i stabilnej firmie, dla Grupy LuxMed - będącej liderem w swojej branży; ? PRACOWNICZA KARTA RABATOWA (zniżki w restauracjach, klubach, punktach ksero, siłowni) ? NOWA -IDEALNA LOKALIZACJA - tuż przy PśK oraz UJK; ? Dodatkowe benefity ( strefa relaksu, zwrot kosztów KKM); ? Szeroki wachlarz szkoleń;

Wymagania

Nasze wymagania: - dobra dykcja -zaangażowanie -poczucie humoru