projektpraca.eu

Radca Prawny

KANCELARIA PRAWNA TRZEBIŃSKI & PARTNERZY
  • Dodano: 13 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

KANCELARIA PRAWNA TRZEBIŃSKI & PARTNERZY Zatrudni do Działu Prawnego osoby na stanowisko: Radca Prawny Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów Kancelarii , zastępstwo procesowe, sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych, udzielanie porad prawnych Oferujemy: - atrakcyjny system wynagrodzeń - umowa o pracę List motywacyjny, CV i zdjęcie wraz z oświadczeniem o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać pocztą na adres: ul. Staszica 12, 25-008 Kielce lub drogą elektroniczną na e-mail: dtrzebinski@k-prawna.pl Kancelaria zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883".

Wymagania

Wymagania: - Co najmniej roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku radcy prawnego - umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina - samodzielność w podejmowaniu decyzji - komunikatywność i kreatywność - obsługa komputera