projektpraca.eu

Pomoc księgowej

GIMAX-TRUCK
  • Dodano: 13 października 2017
  • Ważna do: 30 listopada 2017

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego partnera, prężnie rozwijającej się firmy transportowej GIMAX-TRUCK z Piekoszowa, poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko: Pomoc księgowej Miejsce pracy: Micigózd Nr. Ref.: PK/10/2017 Opis zadań: Prace księgowo-administracyjne; Rozliczanie firm, fakturowanie, zestawienia kosztów i inne prace księgowe; Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

Wykształcenie min. Średnie ekonomiczne; Podstawowa znajomość księgowości i chęć poszerzania wiedzy; Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) oraz poczty elektronicznej; Skrupulatność Uporządkowanie, samodzielność i odpowiedzialność; Oferujemy: Stałą pracę; Pracę w godz. 8:00-16:00 Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie przy doświadczonej księgowej; Miłą atmosferę i kulturę organizacyjną opartą na współpracy ????