projektpraca.eu

Projektant

Biuro
  • Dodano: 12 października 2017
  • Ważna do: 28 października 2017

Opis stanowiska pracy

Rozwijająca się firma poszukuje nowej osoby do zespołu Opis stanowiska: -Tworzenie i rozwój oferty produktowej -Współpraca z biurami projektowymi w zakresie wykonywania projektów i opracowań technicznych -Znajomość aktualnych regulacji z zakresu OZE, w tym w szczególności PV Oferujemy: -Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia -Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych -Dużą swobodę działania -Miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie i w pasjonującej branży Miejsce pracy: Kielce Oferujemy zakwaterowanie na terenie Kielc Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy. W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:" _Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926."

Wymagania

Wymagania: -Wykształcenie wyższe techniczne -Znajomość branży w obszarze instalacji OZE -Wiedza techniczna i instalacyjna z obszaru systemów fotowoltaicznych -Doświadczenie w zakresie projektowania systemów -Samodzielność w działaniu i silna orientacja na realizację zadań -Mile widziane uprawnienia elektryczne i projektowe Predyspozycje do przekazywania wiedzy