projektpraca.eu

Specjalista ds impresaryjnych

Kielecki Teatr Tańca
  • Dodano: 12 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Kielecki Teatr Tańca zatrudni: Pracowitą, inteligentną osobę do pracy w dziale impresariatu ( umowa na zastępstwo) Wymagania: -doświadczenie zawodowe, obycie na rynku pracy, -bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, -umiejętność pracy pod presją czasu, sprawnego podejmowania decyzji, -czynnego prawa jazdy kat. B -gotowość do wyjazdów służbowych. -umiejętność pracy zespołowej, -znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, w mowie i piśmie, -dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista, -wykształcenie wyższe

Wymagania

Zadania Pracownika: kompleksowa organizacja, koordynacja i obsługa wydarzeń artystycznych w siedzibie Kieleckiego Teatru Tańca oraz wyjazdowych w Polsce i za granicą Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 15 sierpnia 2017 r. na adres kadry@ktt.pl Informujemy, ze skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie nasza ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Do celów rekrutacyjnych prosimy zawrzeć w aplikacji niniejszą klauzulę: wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)